UCZNIOWIE KLAS VIII - NOWOŚĆ

Od początku 2017 roku wdrażana jest reforma oświaty. Jednym z jej kluczowych elementów jest zmiana struktury systemu oświaty, polegająca na wprowadzeniu 8-klasowej szkoły podstawowej oraz 4-letniego liceum ogólnokształcącego i 5-letniego technikum.

Zmiany zaczęły się już w ubiegłym roku szkolnym. Tym samym w roku szkolnym 2018/2019 zaczęły funkcjonować klasy VIII, których uczniowie zakończą ten etap edukacji obowiązkowym egzaminem zewnętrznym.

Reforma oświaty to szereg nowych wymagań. Mając na uwadze Państwa potrzeby nasi psychologowie przygotowali cykl szkoleń i warsztatów.

AUTOAGRESJA I SAMOBÓJSTWA WŚRÓD UCZNIÓW - NOWOŚĆ

Badania statystyczne wskazują, że w Polsce samobójstwa dzieci i młodzieży utrzymują się na niepokojąco wysokim poziomie. W 2016 roku w grupie dzieci i młodzieży do 18 roku życia próbę samobójczą podjęło 475 osób, z czego zgonem zakończyły się 103 przypadki. Stale wzrasta także liczba młodych ludzi dokonujących samookaleczeń. Problem jest więc poważny i nie należy go lekceważyć.

Opracowaliśmy szkolenie, którego celem jest wyposażenie Państwa w wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności rozpoznawania i wspierania uczniów samookaleczjących się i przejawiających myśli suiscydalne.

ŁÓDZKIE WALCZY Z DEPRESJĄ - ZADBAJ O ZDROWIE PSYCHICZNE SWOJEGO DZIECKA

logo

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych indywidualnych konsultacjach psychologicznych i warsztatach terapeutycznych w ramach realizacji zadania z zakresu profilaktyki problemów zdrowia psychicznego dla mieszkańców województwa łódzkiego

Łódzkie ma pomysł na zdrowie - Łódzkie walczy z depresją

finansowanego ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

W zadaniu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 11-13 lat (roku urodzenia 2005-2007) zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego.

Rodziców lub opiekunów dzieci, chcących wziąć udział w zadaniu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

TEL. 690 492 655

MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.  

rodzina