ZAPYTAJ PRAWNIKA O NUTUJĄCY CIĘ PROBLEM, DOWIEDZ SIĘ JAKIE PRAWA CI PRZYSŁUGUJĄ I PODEJMIJ WŁAŚCIWE KROKI. 

OFERUJEMY CI WIZYTĘ U PROFESJONALISTY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU - PORADY PRAWNE DOSTĘPNE ONLINE.

Centrum Prawa Online świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. W miejsce tradycyjnego spotkania w kancelarii oferujemy szybką i profesjonalną pomoc z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi (mail, skype, whatsapp, messenger, google meet).

Przed wykonaniem usługi przygotowujemy szczegółową wycenę naszych usług, więc masz pewność za co płacisz. Nie pobieramy wynagrodzenia ryczałtowego, płacisz tylko za to, czego potrzebujesz.

Oferujemy:

* Pomoc prawną w sprawach gospodarczych (między przedsiąbiorcami), cywilnych (spadki, odszkodowania), prawie pracy oraz w sprawach rodzinnych (alimenty, kontaktym władza rodzicielska),

* Sporządzanie pism - wezwań do zapłaty, pozwów, pism w trakcie postępowań sądowych i administracyjnych,

* Sporządzanie umów - zlecenia, o pracę, o dzieło, najmu oraz innych,

* Opiniowanie umów - wskazywanie skutków prawnych wprost niewskazanych w umowach, przedstawianie ich dobrych i słabych stron,

* Porady prawne, w tym analiza przepisów.

Zachęcamy również do korzystania z pomocy naszego Centrum Mediacji. Mediacje w naszym ośrodku prowadzone są przez zespół złożony z mediatora psychologa oraz mediatora prawnika, który przedstawi możliwie najlepsze opcje prawne. Wsparcie psychologa sprawi, że wypracowanie wspólnego rozwiązania stanie sie łatwiejsze. Przygotowana w ten sposób ugoda może być tytułem wykonawczym i może być egzekwowana z pomocą komornika.

DLACZEGO WARTO?

* Podjęcie właściwych kroków     * Oszczędność czasu     * Komfort psychiczny     * Gwarancja umówionej ceny