Kontrola radzenia sobie z emocjami

Każdy zdrowo funkcjonujący człowiek chce doświadczać w swoim życiu przyjemnych stanów emocjonalnych. Często podejmujemy przeróżne działania, które mają na celu utrzymanie lub spotęgowanie pozytywnych doznań. Mniej przyjemne uczucia, jak np. lęk, smutek czy złość, nie są pożądane i dążymy do ich zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania. Radzenie sobie z negatywnymi uczuciami często sprowadza się do ich tłumienia lub unikania trudnych sytuacji. To natomiast jest przyczyną napięcia i zmęczenia. Jak więc kontrolować radzenie sobie z emocjami? W pierwszym tygodniu września przeprowadziliśmy warsztaty na powyższy temat w jednej z łódzkich szkół podstawowych. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas IV.

OSIĄGNIĘTE CELE

🟧Nauczenie umiejętności rozpoznawania i nazywania przeżywanych emocji

🟧Diagnoza własnych sposobów radzenia sobie z emocjami

🟧Ograniczenie niekonstruktywnych sposobów radzenia sobie z negatywnymi emocjami

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty warsztatów i szkoleń. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA SZKOLEŃ. W naszym kalendarzu zostały już ostatnie wolne terminy na październik. Zapraszamy!

 

Łódzkie promuje zdrowie psychiczne i walczy z konsekwencjami pandemii SARS-CoV-2

Realizując zadanie finansowane z budżetu samorządu województwa łódzkiego serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia i profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Dla osób, które doświadczyły bezpośrednich i pośrednich skutków pandemii (osobistych – jak śmierć lub stan zagrożenia bliskiej osoby, izolacja społeczna; materialnych – utrata lub znaczne zmniejszenie źródeł dochodów, zmiana jakości życia; emocjonalnych – nasilenie lub pojawienie się zaburzeń psychicznych, np. lękowych lub depresyjnych), oferujemy bezpłatne cykle 6 indywidualnych konsultacji psychologicznych (60 min. każda). Konsultacje odbywają się zarówno w formie tradycyjnych spotkań osobistych, jak i w formie teleporad, w zależności od potrzeb i możliwości odbiorców.

Oferta przewidziana jest dla osób dorosłych (pełnoletnich), będących mieszkańcami województwa łódzkiego.

Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez:

e-mail: kontakt@dominikobzejta.pl

tel. 503 660 710