Hejt – STOP! – warsztaty dla uczniów klas VI-VIII

W pierwszej połowie października przeprowadziliśmy warsztaty dla młodzieży z klas VI-VIII z kilku łódzkich szkół podstawowych. 
Głównym celem warsztatów było zapoznanie uczniów ze zjawiskiem hejtu, jego przyczynami i konsekwencjami. Uczniowie poznali sposoby radzenia sobie z hejtem, a także poprzez szereg zadań poćwiczyli pracę w grupie z dużym naciskiem na naukę wyrażania własnej opinii bez obrażania innych. 💪👍
Warsztaty zakończyły się podsumowaniem treści przekazanych podczas warsztatów oraz wspólną refleksją.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

Zapraszamy do rezerwacji terminów szkoleń i warsztatów drogą telefoniczną 👉 690 492 655 lub mailową 👉 kontakt@dominikobzejta.pl.

Warsztaty z zakresu profilaktyki

Zapraszamy do rezerwacji terminów warsztatów z zakresu profilaktyki. W drugiej połowie września przeprowadziliśmy cykl warsztatów profilaktycznych w czterech łódzkich szkołach podstawowych.

👉 690 492 655
👉 503 660 710
👉 kontakt@dominikobzejta.pl

 

Cykl warsztatów z zakresu profilaktyki

W ostatnim tygodniu września zakończyliśmy cykl warsztatów z zakresu profilaktyki antyalkoholowej dla uczniów szkoły podstawowej w Łodzi. 
Warsztaty zostały dostosowane do wieku dzieci/młodzieży. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod pracy z grupą, uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach i z zaangażowaniem wykonywali kolejne ćwiczenia. 💪👍
Warsztaty składały się z dwugodzinnego spotkania z każdą z klas.
👉Część I: Alkohol – co o nim wiemy?
👉Część II: Mam prawo odmawiać – asertywność i komunikat „ja”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

Zapraszamy do rezerwacji terminów szkoleń i warsztatów drogą telefoniczną 👉 690 492 655 lub mailową 👉 kontakt@dominikobzejta.pl.

 

Praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

W pierwszej połowie września w jednej z łódzkich szkół zorganizowaliśmy szkolenie na temat PRACY Z UCZNIEM ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI.

Nauczyciele dowiedzieli się, jakimi metodami i technikami pracować oraz z jakich narzędzi korzystać podczas pracy z uczniami z trudnościami edukacyjnymi. Uczestnicy poznali również metody efektywnej współpracy z rodzicami i opiekunami dzieci.

Zapraszamy do rezerwacji terminów szkoleń i warsztatów drogą telefoniczną 👉 690 492 655 lub mailową 👉 kontakt@dominikobzejta.pl.

 

Kontrola radzenia sobie z emocjami

Każdy zdrowo funkcjonujący człowiek chce doświadczać w swoim życiu przyjemnych stanów emocjonalnych. Często podejmujemy przeróżne działania, które mają na celu utrzymanie lub spotęgowanie pozytywnych doznań. Mniej przyjemne uczucia, jak np. lęk, smutek czy złość, nie są pożądane i dążymy do ich zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania. Radzenie sobie z negatywnymi uczuciami często sprowadza się do ich tłumienia lub unikania trudnych sytuacji. To natomiast jest przyczyną napięcia i zmęczenia. Jak więc kontrolować radzenie sobie z emocjami? W pierwszym tygodniu września przeprowadziliśmy warsztaty na powyższy temat w jednej z łódzkich szkół podstawowych. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas IV.

OSIĄGNIĘTE CELE

🟧Nauczenie umiejętności rozpoznawania i nazywania przeżywanych emocji

🟧Diagnoza własnych sposobów radzenia sobie z emocjami

🟧Ograniczenie niekonstruktywnych sposobów radzenia sobie z negatywnymi emocjami

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty warsztatów i szkoleń. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA SZKOLEŃ. W naszym kalendarzu zostały już ostatnie wolne terminy na październik. Zapraszamy!

 

Łódzkie promuje zdrowie psychiczne i walczy z konsekwencjami pandemii SARS-CoV-2

Realizując zadanie finansowane z budżetu samorządu województwa łódzkiego serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia i profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Dla osób, które doświadczyły bezpośrednich i pośrednich skutków pandemii (osobistych – jak śmierć lub stan zagrożenia bliskiej osoby, izolacja społeczna; materialnych – utrata lub znaczne zmniejszenie źródeł dochodów, zmiana jakości życia; emocjonalnych – nasilenie lub pojawienie się zaburzeń psychicznych, np. lękowych lub depresyjnych), oferujemy bezpłatne cykle 6 indywidualnych konsultacji psychologicznych (60 min. każda). Konsultacje odbywają się zarówno w formie tradycyjnych spotkań osobistych, jak i w formie teleporad, w zależności od potrzeb i możliwości odbiorców.

Oferta przewidziana jest dla osób dorosłych (pełnoletnich), będących mieszkańcami województwa łódzkiego.

Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez:

e-mail: kontakt@dominikobzejta.pl

tel. 503 660 710