FIRMA SZKOLENIOWA
DOMINIK OBZEJTA

92-314 Łódź, ul. Węgierska 2
NIP: 7292384091


Szukacie Państwo profesjonalnej firmy szkoleniowej gwarantującej satysfakcję i najwyższą jakość świadczonych usług? Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub e-mailowo! Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie!
telefon:
690 492 655
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas!

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci podanego adresu e-mail. Adres ten bedzie wykorzystany wyłącznie do kontaku w podjętych przez Państwa sprawach oraz nie bedzie przekazany ani udostępniony żadnym innym podmiotom trzecim.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Dominik Obzejta, adres w sprawie ochrony danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo do wglądu, sprostowania, żądania usunięcia i żądania ograniczenia przetwarznia danych osobowych oraz wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem danych osobowych do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (www.uodo.gov.pl).


Email

Temat

Wiadomość